Сертифікати

 

 

З 11 по 27 травня 2022 р. в Інституті післядипломної освіти гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр, керівники інститутів/факультетів, а також особи, які беруть участь в адмініструванні освітніх програм в інститутах/факультетах, успішно пройшли підвищення кваліфікації та опанували курс з обсягом навчального часу 90 академічних годин /3 кредити ЄКТС: «Роль гарантів освітніх програм у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Проведення навчання відбулося з використанням технологій дистанційного навчання. Відповідно до програми підвищення кваліфікації учасники розширили свої компетентності та опанували компоненти таких модулів курсу:
  1. Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності в Університеті – 1 кредит (30 годин)
  2. Зовнішня система забезпечення якості вищої освіти – 1 кредит (30 годин)
  3. Забезпечення якості освітньої програми та її адміністрування – 1 кредит (30 годин)

 

Реєстр сертифікатів

 

З 14 по 18 листопада 2022 р. в Інституті післядипломної освіти, спільно з Інститутом психіатрії, успішно пройшли курси підвищення кваліфікації – тематичного вдосконалення для лікарів-психіатрів практичної охорони здоров’я. Слухачі успішно опанували курс з обсягом навчального часу 50 академічних годин / 1,7 кредитів ЄКТС «Організація та проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин». Навчання відбулося з використанням технологій дистанційного навчання.
Відповідно до програми підвищення кваліфікації слухачі підвищили свої компетентності з наступних питань:
  1. Нормативно-правова база щодо проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин.
  2. Алгоритм проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин та ведення відповідної документації.
Дата видачі документа про підвищення кваліфікації: 18 листопада 2022 року

 

Реєстр сертифікатів

 

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Університет можливостей: вчимо робити якісний контент

Читати далі

Зустріч з майбутніми юристами!

Читати далі

З Днем української писемності та мови

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги вступників ІІ етапу вступної кампанії 2022!

Читати далі

Осінній лекторій від ІПО

Читати далі

Вступна кампанія 2022 Другий етап

Читати далі
ВСІ АНОНСИ