ОС МАГІСТР

Методичні рекомендації з виконання, оформлення та

захисту кваліфікаційної роботи магістра для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 053 “Психологія”

Методичні рекомендації з виконання, оформлення та захисту кваліфікаційної роботи магістра для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 081 “Право”

Методичні рекомендації з виконання, оформлення та захисту кваліфікаційної роботи магістра для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр»  зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»


ПРОГРАМА кваліфікаційного іспиту за спеціальністю  «Психологія» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр»

ПРОГРАМА кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр»

ПРОГРАМА кваліфікаційного іспиту за спеціальністю «Право» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр»

 


Розклади попереднього захисту дипломних робіт

 

Розклади консультацій до підсумкової атестації здобувачів вищої освіти

 

Графік складання комплексних іспитів та захисту кваліфікаційних робіт 

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

10 вересня Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ завершили другий етап навчання за сертифікатною програмою «Стратегування та планування розвитку громад та територій – дії лідерів громад».

Читати далі

Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ презентували навчання за сертифікатною програмою підвищення професійних компетентностей.

Читати далі

Підготовка до вступу в Інституті післядипломної освіти

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

17-18 вересня в ІПО відбудеться спільний семінар-тренінг «Економічне зростання громад в умовах запобігання корупції» для громадських активістів.

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 18 вересня 2021 року!

Читати далі

ІПО запрошує до навчання! ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «Конкурентоспроможна освітня програма: проєктування, реалізація, акредитація»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ