Офіс випускників Інституту післядипломної освіти

До уваги випускників та нинішніх здобувачів ІПО!

    Використовуючи інновації у підходах до взаємодії з випускниками, провідні університети світу володіють на сьогодні контактами близько 33% своїх випускників, що вражає.

   Ми прагнемо досягти не менших результатів у цьому напрямку співпраці. Такий непростий і особливий для всіх нас 2020 рік став для нас роком створення Офісу випускників Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Office of Alumni of the Institute of Postgraduate Education of Taras Shevchenko National University of Kyiv).

 У першу чергу, нам цікаво те, чим наш Офіс випускників ІПО може бути корисний випускникам.  В рамках нетворкінг – сесій Офісу випускників ІПО ми прагнемо реалізувати ідею співпраці з нашими випускниками усіх поколінь і випусків.

   На цих зустрічах випускники різних років та спеціальностей матимуть змогу познайомитись один з одним, обговорити участь у спільних проектах, стати менторами та наставниками для нинішніх здобувачів нашого Інституту. Адже переважна більшість наших випускників досягла значних успіхів у своїй сфері діяльності і зв’язок поколінь випускників, особистих контактів – це суттєвий соціальний капітал, який ми пропонуємо нашим здобувачам вже на етапі навчання.  Це суттєве наближення у переважній більшості теоретичних знань здобувачів ІПО до практичних аспектів професії.  Успішні випускники ІПО залучатимуться до наставництва наступних поколінь здобувачів, реалізовуючи себе у якості менторів. Для досягнення цієї мети Офіс випускників ІПО реалізовує ідею внутрішньої співпраці, створення умов для спілкування, самореалізації випускників, здобувачів та викладачів Інституту та забезпечення інформаційного обміну між ними.

Приєднуйтесь до нас, заповнюйте Анкету випускника!

З нами цікаво!

 

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Вебінар з використання Google Академії

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 16 жовтня 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо на КAP’ЄРНИЙ ONLINE-ФЕСТИВАЛЬ 19-21 жовтня 2021 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ