За результатами проведення круглого столу «Цифровізація освіти: імперативи та виклики».

  МЕТА КРУГЛОГО СТОЛУ – реалізувати сучасні технології цифрової освіти та інформаційних технологій для студентів і університету, залучити широку аудиторію професіоналів до підвищення кваліфікації на засадах онлайн платформи та використання відкритих даних.

Учасники заходу проректор Петро Бех, в.о. директора Інституту післядипломної освіти Наталія Ткаченко, директор Центру підвищення кваліфікації Ірина Дрозд, генеральний директор Цифрового видавництва MCFR Артем Тепляков, засновник та директор Компанії YouControl Сергій Мільман, директор по контенту Наталія Лисенко, Шеф-редактор видання «Головбух: Бюджет» Тетяна Піднебесна, керівник PR-відділу YouControl Антоніна Ряховська.

В ході обговорення наголошувалося, що цифрові технології в сучасному світі – це не лише інструмент, а й середовище існування, яке відкриває нові можливості: навчання в зручний час; безперервна освіта; можливість проектування індивідуальних освітніх маршрутів, тощо.

Цифровізація освіти вже змінює традиційну систему освіти у напрямі формування її нової якості. Це проявляється в наступному:

✓ збільшується кількість віртуальних освітніх платформ;

✓ один електронний ресурс може бути використаний багато разів для надання різних за змістом освітніх послуг;

✓ впровадження нових технологій в освіті та цифрових освітніх платформ, які надають послуги.

 

За результатами обговорення було підписано меморандуми про співпрацю з Цифровим видавництвом MCFR (у т.ч. запровадження онлайн платформи для підвищення кваліфікації бюджетних бухгалтерів)

та Компанією YouControl (у т.ч. надання інформаційної підтримки і повного безкоштовного доступу до системи даних на 1 рік).

Головним завданням розвитку освіти впродовж життя для дорослих, як оновленого сучасного рівня післядипломної освіти, є модернізація освіти з метою випереджального неперервного характеру розвитку і можливості гнучкого реагування на всі інноваційні процеси, що відбуваються у світі й Україні.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Запрошуємо на семінар «Етика в медицині та психології» 3 грудня 2019 року.

Читати далі

Стажування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі»

Читати далі

Міжнародна науково-практична конференція “Псі-фактор” «Батьки та діти: неідеальні щасливі стосунки»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ