YouControl підписав меморандум про співпрацю із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

YouControl починає співпрацю із Інститутом післядипломної освіти Київського національного університету  імені  Тараса  Шевченка.  22 травня під час круглого столу сторони підписали відповідний меморандум і погодили умови взаємодії. Співпраця буде проходити в межах соціального напрямку роботи YouControl, завдяки чому сотні ЗМІ та провідні українські ЗВО отримують можливість безкоштовно користуватися системою.

Студенти КНУ, що вивчають журналістику, вже знайомі із системою YouControl у навчальному процесі. А відтепер ще й слухачі курсів підвищення кваліфікації, що проходять в Інституті післядипломної освіти КНУ, будуть залучати нові технології у навчанні. Зокрема, в програмах з використанням YouControl від Центру підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної освіти братимуть участь працівники різних органів влади. Серед них – Антимонопольний комітет України, Рахункова палата України. Також інтерес до програм має Міграційна служба України.

У навчальних програмах, які проводяться таким важливим для країни службам,  просто необхідно послуговуватися сучасними інструментами та технологіями, мати доступ до потрібних даних, переконана Ірина Дрозд, директор Центру підвищення кваліфікації.

“Окрім якісних освітніх платформ для повноцінного навчання потрібні великі  масиви інформації, які раніше були закритими. Зараз же ситуація змінилася, доступ до них з’явився. І певні відомості потрібні не лише з точку зору цікавості – вони критично важливі для професійного виконання своєї роботи”, – пояснює Ірина Дрозд.

“Аби студенти чи спеціалісти, що підвищують кваліфікацію, отримували якісні знання, могли бути корисними суспільству, вигравати конкуренцію з європейськими кадрами,  наявні підходи до освіти необхідно постійно оновлювати і модернізувати. Використання в процесі навчання сучасних технологічних рішень – один із кроків, який може в цьому допомогти”, – розповів Сергій Мільман, СЕО та засновник компанії YouControl.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Запрошуємо на семінар «Етика в медицині та психології» 3 грудня 2019 року.

Читати далі

Стажування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі»

Читати далі

Міжнародна науково-практична конференція “Псі-фактор” «Батьки та діти: неідеальні щасливі стосунки»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ