Вручення студентських квитків студентам Фінансово-правого коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

   Інститут післядипломної освіти радо зустрічає нове поповнення першокурсників Фінансово-правого коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

    В актовій залі ІПО відбулася урочиста зустріч батьків та студентів-першокурсників з адміністрацією навчального закладу.

    Для будь-якого студента, незважаючи на форму навчання, студентський квиток  це – другий паспорт, що символізує приєднання до значної за своїм змістом соціальної ланки. Ось і новоприбулі студенти мали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного посвідчення. Кожен із присутніх на урочистій церемонії прийшов власним шляхом до розуміння необхідності навчатися. Але всіх їх поєднує одне – бажання отримати якісну професійну освіту, що згодом стане значною підтримкою на шляху створення стабільного та надійного життєвого простору.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Оголошується набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі

Запрошуємо взяти участь у роботі практичного семінару, який відбудеться в місті Києві 15 жовтня 2019 року на тему: «ЄДИНІ ТАРИФИ ПРОГРАМИ ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ, ЧИ Є НЕОБХІДНІСТЬ РОЗРАХОВУВАТИ ТАРИФИ НА ІНШІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ?

Читати далі

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! ЗАПРОШУЄМО НА ДОВГОТРИВАЛУ ІНТРЕГРОВАНУ ПРОГРАМУ РОЗШИРЕННЯ КОМПЕТЕНЦІЙ ПСИХОЛОГІВ ІЗ СУПРОВОДУ ВИПАДКІВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА.

Читати далі
ВСІ АНОНСИ