Весняний четвертий випуск слухачів
сертифікатної програми «Клінічна психологія»

💥1 квітня 2024 року в Інституті післядипломної освіти завершилося  чергове онлайн-навчання за сертифікатною програмою «КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ».

✍️⚖️Вподовж чотирьох дуже непростих місяців навчання слухачі програми інтенсивно опановували фахові дисципліни та набували теоретичних знань і практичних навиків з клінічної психодіагностики, патопсихології, клінічної нейропсихології, психіатричної пропедевтики, психологічного онлайн-консультування, основ адиктології, напрямів та наукових досліджень сучасної психотерапії.

✅〰️Програму реалізовували високопрофесійні викладачі, які фахово та цікаво ділились знаннями і досвідом у галузі клінічної психології, надали багато практичних інструментів, які доцільно й ефективно використовувати в професійній діяльності.

☝️На фінальній зустрічі заступник директора ІПО Володимир ШЕВЧЕНКО, привітав випускників програми із завершенням навчання, яке було дуже напруженим, вимагало багато часу та енергії, але дало можливість актуалізувати та розширити фахові компетентності з клінічної психології.

☝️Керівник програми Людмила КРУПЕЛЬНИЦЬКА, акцентувала увагу, що  чотири місяці навчання були не просто періодом накопичення відповідних знань, а стали процесом наповнення фахового потенціалу змістом, який слугуватиме міцною опорою в подальшій професійній діяльності.

📄За результатами успішного завершення програми 70 слухачів отримали сертифікати про набуття додаткових спеціальних фахових компетентностей та проходження спеціалізації з клінічної психології.

👩‍🏫👨‍🏫 🙌Щиро дякуємо за співпрацю спікерам, а також усім слухачам за участь!

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сертифікатна програма
«Методика навчання української мови як іноземної»

Читати далі

ІПО запрошує долучитися до сертифікатної програми «Політична психологія»

Читати далі

День відкритих дверей!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ