В ІПО ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

   15 травня 2021 року в Інституті післядипломної освіти відбувся дистанційний День відкритих дверей, на який були запрошені майбутні абітурієнти . 

На сьогодні кількість зареєстрованих майбутніх абітурієнтів вже сягає  більше 300 осіб.  

  Спікером он-лайн зустрічі виступила директор  ІПО доктор економічних наук, професор Наталія Ткаченко. Вона привітала гостей онлайн-заходу та представила до їх уваги презентацію, у якій детально охарактеризувала усі напрямки місії нашого закладу.

  Важливим кроком до здійснення мети абітурієнтів стати студентами ІПО є чітке й досконале розуміння правил вступної кампанії. Тому значна частина зустрічі була присвячена обговоренню правил прийому на навчання до ІПО у 2021 році.

Відповідальний секретар приймальної комісії ІПО Лариса Мороз відповіла на питання майбутніх вступників, що надійшли  у ході зустрічі.

   Наостаннє організатори онлайн – зустрічі побажали потенційним абітурієнтам визначитися зі своєю майбутньою другою освітю та у 2021 році стати студентами Інституту післядипломної освіти.

Посилання на відеозапис

 

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

В Україні відкрили реєстрацію на спеціальну сесію для вступу до магістратури

Читати далі

Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ розпочинають сертифікатну програму підвищення професійних компетентностей!

Читати далі

Вакцинація в КНУ імені Тараса Шевченка

Читати далі
ВСІ АНОНСИ