В ІПО ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

   20 березня 2021 року в Інституті післядипломної освіти відбувся дистанційний День відкритих дверей, на який були запрошені майбутні абітурієнти . 

На сьогодні кількість зареєстрованих майбутніх абітурієнтів вже сягає  більше 150 осіб.  

  Спікером он-лайн зустрічі виступив заступник директора з науково-педагогічної роботи ІПО Володимир Шевченко. Він привітав гостей онлайн-заходу та представив до їх уваги презентацію, у якій детально охарактеризував усі напрямки місії нашого закладу.

 

    Важливим кроком до здійснення мети абітурієнтів стати студентами ІПО є чітке й досконале розуміння правил вступної кампанії. Тому значна частина зустрічі була присвячена обговоренню правил прийому на навчання до ІПО у 2021 році.

   Відповідальний секретар приймальної комісії ІПО Мороз Лариса Володимирівна відповіла на питання майбутніх вступників, що надійшли  у ході зустрічі.

 

    Наостаннє організатори онлайн -зустрічі побажали потенційним абітурієнтам визначитися зі своєю майбутньою другою освітю та у 2021 році стати студентами Інституту післядипломною освітою.

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо на День відкритих дверей 17 квітня2021 року!

Читати далі

Шановні вступники ІПО 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо до навчання за сертифікатною програмою підвищення професійних компетентностей голів територіальних громад «СТРАТЕГУВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ – ДІЇ ЛІДЕРІВ ГРОМАД»!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ