В ІПО розпочав роботу триденний українсько-німецький семінар “Україна: конфлікти та кризи – рішення та реформи”.

   7 лютого 2022 року в конференс-залі № 32 корпусу Інституту післядипломної освіти розпочався триденний українсько-німецький семінар “Україна: конфлікти та кризи – рішення та реформи”, організований у межах співпраці Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Берлінською школою економіки і права (ФРН).
    У семінарі беруть участь 15 студентів та аспірантів: 7 – з Берлінської школи економіки і права (двоє з них – у форматі онлайн), 4 – з ННІ публічного управління та державної служби та 4 – з ННІ права Університету.
     З вітальним словом до учасників семінару звернулися заступник директора з міжнародних зв’язків ННІ права Юлія ВАЩЕНКО, заступник директора з науково-педагогічної роботи ННІ публічного управління та державної служби Вікторія ГУРА, професор Берлінської школи економіки і права Остен БАЛЛЕР.
     Захід проходитиме у форматі презентацій-дискусій, адже тематика семінару надзвичайно актуальна, а ті питання, що піднімаються, потребують глибокого аналізу та осмислення. Українські і німецьких студенти та аспіранти обговорюватимуть проблеми публічної політики, сучасних геополітичних викликів для України та Німеччини, безпекової політики, кіберзагроз, управління конфліктами тощо.
    Бажаємо учасникам семінару плідної співпраці та набуття нових знань в умовах кроскультурної комунікації!
Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо до кар’єрного фестивалю KNU JOB EXPO!

Читати далі

День відкритих дверей 21 травня 2022 року

Читати далі

Відкрито консультативну лінію в КНУ!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ