Успішне партнерства між ІПО та Ощадбанком в дії!

    У рамках  Меморандуму про співпрацю задля запровадження й реалізації спільних проектів і програм  між Київським національним Університетом імені Тараса Шевченка та публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України” 14 лютого 2020 року в Актовій залі Інтитуту післядипломної освіти відбувся бізнес-брифінг щодо підсумків діяльності Ощадбанку в 2019 році.

   Керівництво Головного управління по м. Києву та Київській області та керуючі підпорядкованих відділень філії обговорили ключові показники діяльності за результатами 2019 року та плани на І півріччя 2020 року, а також стратегію на рік.

   Традиційно було відзначено найкращих працівників у номінаціях за напрямами роботи.

   Слід зазначити, що проведення брифінгу в Актовій залі цього закладу проходить  вже третій раз поспіль та працівники Ощадбанку висловили вдячні за  можливість проведення такого важливого дня в комфортних та зручних умовах. 

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Офіційно!

Читати далі

Запрошуємо керівників, заступників керівників та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Українина в ІПО на освітню подію EduDayUA 2020!

Читати далі

Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі
ВСІ АНОНСИ