Святкування дня ННЦ «Інститут біології та медицини».

03 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди дня Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини».

   Актову залу Інституту післядипломної освіти КНУ заповнили викладачі «Інституту біології та медицини», запрошені гості й схвильовані студенти, які навчаються в одному з найславетніших університетів України. Студентські організації Інституту стали активними організаторами свята.

З привітальними словами до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Віктор Мартинюк. Проректор передав вітання дружній інститутській родині від ректора Університету Леоніда Губерського й директорки Інституту Людмили Остапченко, а також побажав творчої наснаги, успіхів і звершень у педагогічній і науковій діяльності співробітникам Інституту, а студентству – успішного опанування обраної спеціальності, незабутніх вражень від студентських років, наукової активності й побудови вдалої кар’єри.

Святкова програма заходу передбачала не тільки офіційну частину, але й розважально-конкурсну.

Усі, хто побував на святі, іще раз переконалися, що вихованці в стінах Інституту не лише набувають теоретичних знань і практичних навичок, але й стають частиною інститутської родини, гідно продовжують дослідницьку справу, а тому здійснюють свої перші, але сміливі й успішні кроки до наукових вершин. А те, що студентство вміє не тільки працювати, конкурсанти з успіхом довели на чудовому святі ННЦ «Інститут біології та медицини».

 

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі

З 01 березня 2020 р. змінюється вартість послуг з проживання у житловому комплексі Інституту післядипломної освіти.

Читати далі

Студія Освіти для Викладачів (СОВа) запрошує долучитися до Всеукраїнської конференції для викладачів англійської мови 15-16 лютого 2020 року в Інститут післядипломної освіти

Читати далі
ВСІ АНОНСИ