Святкування дня ННЦ «Інститут біології та медицини».

03 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди дня Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини».

   Актову залу Інституту післядипломної освіти КНУ заповнили викладачі «Інституту біології та медицини», запрошені гості й схвильовані студенти, які навчаються в одному з найславетніших університетів України. Студентські організації Інституту стали активними організаторами свята.

З привітальними словами до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Віктор Мартинюк. Проректор передав вітання дружній інститутській родині від ректора Університету Леоніда Губерського й директорки Інституту Людмили Остапченко, а також побажав творчої наснаги, успіхів і звершень у педагогічній і науковій діяльності співробітникам Інституту, а студентству – успішного опанування обраної спеціальності, незабутніх вражень від студентських років, наукової активності й побудови вдалої кар’єри.

Святкова програма заходу передбачала не тільки офіційну частину, але й розважально-конкурсну.

Усі, хто побував на святі, іще раз переконалися, що вихованці в стінах Інституту не лише набувають теоретичних знань і практичних навичок, але й стають частиною інститутської родини, гідно продовжують дослідницьку справу, а тому здійснюють свої перші, але сміливі й успішні кроки до наукових вершин. А те, що студентство вміє не тільки працювати, конкурсанти з успіхом довели на чудовому святі ННЦ «Інститут біології та медицини».

 

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Про особливості організації освітнього процесу у 1 семестрі 2020-2021 навчального року

Читати далі

До уваги абітурієнтів 2020 року: підготовчі курси дистанційно!

Читати далі

ІПО запрошує на Дні Відчинених Вікон КНУ Ехро ONLINE!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ