Сучасне освітнє середовище ІПО

Розвиток технологій впливає не лише на організацію бізнесу та цифровізацію економіки. Новаторські ідеї та підходи набувають все більшого проникнення в усі сфери життя, в тому числі, змінюють підхід до системи освіти. В сьогоднішніх умовах соціального дистанціювання технології дистанційних комунікацій та освітніх платформ набувають актуальності та все більшого значення.

Колектив Інституту післядипломної освіти запроваджує все більших технічних можливостей для вибору найбільш зручних комунікацій з усіма учасниками навчального процесу та майбутніх абітурієнтів. В переліку різноманітні освітні платформи, освітні онлайн-курси, Zoom-конференції та Skype-чати, Google Suite/Docs , а також YouTube-канали.

Проте, проникнення технологій в наше життя не лише дистанціює фізично й водночас надає максимум можливостей для спілкування, а й трансформує підходи до системи освіти. Відтак з 20 березня поточного року протягом запроваджених карантинних заходів організація освітнього процесу здійснюється на дистанційній основі. Відповіддю на виклики є також реалізація проєкту «Цифровий університет. Університет у смартфоні» на платформі дистанційної освіти «KNU Education Оnline». Як це часто буває, новий виклик для когось став непідйомною ношею, а для когось – можливістю для розвитку.

Окрім цього, ІПО продовжує практику навчальних заходів з відомими менторами. Одним із таких заходів було нещодавнє проведення он-лайн зустрічі #EduDayforStudent2020. Зустріч відбулася 15 жовтня 2020 року для обговорення надзвичайно важливої теми для Інституту післядипломної освіти: глобалізаційні процеси, які змінюють систему освіти. Конкурентний випускник – це хто? Як дізнатись – чи конкурентним я буду випускником? Як отримати гарну роботу із високою зарплатнею? Чому сьогодні одного диплома про вищу освіту вже недостатньо для отримання роботи?

На ці та інші питання відповіді надавали фахівці Університету та відомі в Україні спікери. Зокрема, заступник директора з науково-педагогічної роботи  В.П.Шевченко та спікери Андрій Бурлуцький, Михаїл Кашкін, Олександр Краковецький.

Свідченням актуальності проблемних питань, які перебували формулювали тематику дискурсу, є статистика зареєстрованих учасників – 64 студентів та співробітників ЗВО.

Інститут післядипломної освіти й надалі планує он-лайн зустрічі з провідними менторами та спікерами. Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті та на сторінках соцмереж ІПО.

Друзі! Дистанційна освіта – це в певній мірі виклик, який приносить освітянському середовищу неабиякі труднощі. Проте, це чудовий шанс зробити освітній процес більш конкурентоспроможним, гнучким, привабливим і якісним. Приєднуйтесь до професіоналів ІПО, й отримаєте найвищий рівень сучасної освіти!

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо на День відкритих дверей 17 квітня2021 року!

Читати далі

Шановні вступники ІПО 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо до навчання за сертифікатною програмою підвищення професійних компетентностей голів територіальних громад «СТРАТЕГУВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ – ДІЇ ЛІДЕРІВ ГРОМАД»!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ