Розпочато серію вебінарів «Весняний лекторій 2024»

 

25 березня 2024 р. онлайн-зустріччю на  тему «Керування юридичною фірмою в період війни. Побудова юридичної фірми з нішевою спеціалізацією в Україні» розпочато серію вебінарів «Весняний лекторій 2024».

Спікером запрошено адвоката, керуючого партнера юридичної фірми “Правовий Альянс” Дмитра АЛЕШКА.

На прикладі власної організації, яка щороку отримує високу оцінку юридичної роботи, досвіду, експертизи за результатами досліджень таких міжнародних рейтингів та видань, як WWL, Life Sciences, Best Lawyers, Дмитро Васильович розповів про правову підтримку бізнесу в Україні у період введення військового стану. Він детально охарактеризував широкий спектр юридичних послуг, які надає LA Law Firm. Учасникам вебінару цікаво було обговорити участь компанії у міжнародних проєктах: підготовка документів для впровадження Національного переліку основних лікарських засобів, проєктування постанов КМУ щодо адаптації законодавства України до вимог Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією; розробка нормативно-правових актів у сфері публічних закупівель лікарських засобів тощо.

Дякуємо Дмитру Васильовичу за корисну лекцію, а усіх зацікавлених запрошуємо 10 квітня о 14:00 на онлайн-зустріч з адвокатом, доктором юридичних наук Мариною ПИЖОВОЮ поспілкуватись на тему «Цифровізація трудових відносин: майбутнє чи сьогодення».

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сертифікатна програма
«Методика навчання української мови як іноземної»

Читати далі

ІПО запрошує долучитися до сертифікатної програми «Політична психологія»

Читати далі

День відкритих дверей!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ