Приємний початок весни від ІПО ! Стартувала унікальна сертифікатна програма «Клінічна психологія»

 

1 березня 2024 року в Інституті післядипломної освіти розпочалось онлайн-навчання слухачів пʼятого набору за сертифікатною програмою «КЛІНІЧНА  ПСИХОЛОГІЯ».

✨До онлайн-навчання за програмою долучилося 70 фахівців-психологів, які упродовж чотирьох місяців набуватимуть додаткових фахових компетентностей у галузі клінічної психології.

З вітальними словами до слухачів звернулися:

Заступник директора Інституту Наталія РОГОВА, яка привітала слухачів з початком навчання та зазначила, що є значущим те, що в такий непростий час вони виявили бажання і знайшли можливість удосконалювати свій фаховий рівень, опановуючи нові знання й напрацьовуючи практичні уміння та навички у консультативно-психотерапевтичній і психокорекційній діяльності клінічного психолога.

Вона зазначила, що дана програма вже отримала схвальні відгуки фахівців-психологів попередніх наборів, та побажала слухачам, щоб їх очікування щодо самоудосконалення, професійного та продуктивного розвитку  у процесі цього навчання виправдались і навіть перевершились.

Керівник сертифікатної програми Людмила КРУПЕЛЬНИЦЬКА, доктор психологічних наук, професор, яка детально розповіла про зміст програми, охарактеризувала програмні фахові компетентності та компоненти програми, особливості підсумкового контролю за освітніми компонентами та підсумкової атестації.

Людмила КРУПЕЛЬНИЦЬКА підкреслила, що програма користується великим попитом у клінічних і практикуючих психологів, побажала слухачам отримати гарне оновлення своїх знань, актуальну теоретичну інформацію та опанувати нові практичні підходи у клінічній психології.

Бажаємо нашим слухачам   комфортного та ефективного навчання?!

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сертифікатна програма
«Методика навчання української мови як іноземної»

Читати далі

ІПО запрошує долучитися до сертифікатної програми «Політична психологія»

Читати далі

День відкритих дверей!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ