Програма з надання домедичної допомоги потерпілим

   Співробітники Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відповідно до прийнятих керівництвом стратегічних безпекових рішень, 28 липня 2022 року долучилися до участі в освітній програмі з надання домедичної допомоги потерпілим.

Упродовж заняття присутні ознайомилися із засадами огляду потерпілих; дізналися про способи перевірки свідомості; навчилися методам звільнення дихальних шляхів травмованої людини; набули знань щодо порядку дій для припинення кровотеч у потерпілого; одержали фахові поради щодо оптимальних способів накладання джгутів і тиснучих пов’язок; займалися транспортуванням постраждалих за допомогою спеціальних і наявних постійно засобів; дізналися про актуальні рекомендації щодо наповнення власної медичної аптечки; ознайомилися з низкою інших важливих аспектів домедичної допомоги постраждалим.

Співробітники ІПО, які взяли участь у тренінгові, відзначили, що під час заняття «опанували алгоритми надання допомоги потерпілим і пораненим», тож відтепер «можуть почуватися готовими до екстрених ситуацій», оскільки набуті знання й навички – неодмінно «допоможуть їм урятувати людське життя».

 За матеріалами Центру комунікацій КНУ

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні вступники! ІПО нагадує! 10 серпня закінчується термін реєстрації!

Читати далі

До уваги вступників на освітній рівень магістра на основі диплома бакалавра! Від сьогодні реєструємо електронні кабінети

Читати далі

До уваги вступників, що зареєструвалися для складання МТНК/МКТ

Читати далі
ВСІ АНОНСИ