Завершилася програма підвищення кваліфікації «Правила безпеки життєдіяльності в умовах війни та надзвичайних ситуацій»

 

З 27 лютого по 30 березня 2023 року в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка була реалізована програма підвищення кваліфікації «Правила безпеки життєдіяльності в умовах війни та надзвичайних ситуацій». У навчанні брали участь науково-педагогічні, наукові працівники та навчально-допоміжний персонал Університету.

Учасники програми опанували правила надання домедичної допомоги постраждалим з різними травматичними ушкодженнями за алгоритмом MARCH, набули практичних навичок з базової серцево-легеневої реанімації.

У слухачів програми сформувалися професійні навички спрямовані на безпеку життєдіяльності людини, зокрема забезпечення цивільного та інформаційного захисту, збереження психологічного здоров’я та працездатності в умовах війни та надзвичайних ситуацій.

Під час фінальної зустрічі, яка відбулася 30 березня 2023 року слухачі висловили свої враження та пропозиції щодо актуальності навчального курсу та підкреслили фахову, корисну, пізнавальну, наповнену складову програми підвищення кваліфікації та високий професіоналізм спікерів.

Керівниця проєктної групи Оксана ЗУБАНЬ подякувала учасникам за те, що проявили високу зацікавленість курсом, за теплі слова та відгуки і висловила сподівання на подальшу співпрацю.

За результатами завершення навчання 113 учасників отримали сертифікати про  успішне проходження  програми підвищення кваліфікації.

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

День відкритих дверей!

Читати далі

Шановні вступники до магістратури!

Читати далі

Онлайн-курси підвищення кваліфікації для всіх бажаючих за сертифікатною програмою «Політична психологія»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ