Початок навчання за сертифікатною програмою «Методика навчання української мови як іноземної»

 

15 лютого 2024 року Інститут післядипломної освіти відчинив свої віртуальні двері для слухачів нової сертифікатної програми «Методика навчання української мови як іноземної», яка була розроблена кафедрою української філології для іноземних громадян ННІ філології спільно з відділом підвищення кваліфікації ІПО КНУТШ.

До навчання за програмою долучилося 30 учасників – філологів із України та закордоння, які вже викладають іноземцям або лише прагнуть розпочати таку діяльність.

Завідувачка кафедри української філології для іноземних громадян, кандидат філологічних наук Світлана ДЕРБА та керівниця сертифікатної програми, докторка педагогічних наук Ганна ШВЕЦЬ підкреслили, що програма спрямована на формування професійних компетентностей, необхідних для викладання української мови в іноземній аудиторії, планування й організацію навчального процесу в різних групах інокомунікантів, що є необхідним сьогодні, під час війни, коли активізувалися україністичні студії за кордоном.

За задумом розробників, програма покликана стати майданчиком для набуття й удосконалення професійних умінь викладачів української мови як нерідної. Ґрунтовні знання та відповіді на свої запитання слухачі курсу отримають упродовж двомісячного навчання та спілкування на лекціях і практичних заняттях, самостійної роботи над власним лінгводидактичним проєктом.

 

Бажаємо всім учасникам цікавого навчання, корисних педагогічних знахідок, натхнення!

 

 

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сертифікатна програма
«Методика навчання української мови як іноземної»

Читати далі

ІПО запрошує долучитися до сертифікатної програми «Політична психологія»

Читати далі

День відкритих дверей!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ