Підвищення кваліфікації – важлива складова професійного зростання.

       На базі Центру підвищення кваліфікації з 23 вересня по 4 жовтня пройшло навчання за професійною програмою з аудиту ефективності для фахівців Рахункової палати.

       У ході занять аудитори Рахункової палати обговорювали досвід вищих органів аудиту зарубіжних країн по імплементації стандартів ISSAI, досліджували практику аудиторів України, отримували нову інформацію по автоматизації розрахунків ефективності, економності та результативності бюджетних коштів та розвивали вміння користуватись онлайн-ресурсами. На навчанні приймались практичні рішення та отримувались нові компетенції.

   «Запити суспільства на актуальну інформацію про ефективність державних програм та їх цифровізація змінюють професійний простір. Саме тому  потрібно постійно оновлювати свої вміння та навички», зазначила професор Ірина Дрозд на врученні сертифікатів про підвищення кваліфікації державним аудиторам.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Офіційно!

Читати далі

Запрошуємо керівників, заступників керівників та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Українина в ІПО на освітню подію EduDayUA 2020!

Читати далі

Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі
ВСІ АНОНСИ