Підвищення кваліфікації – важлива складова професійного зростання.

       На базі Центру підвищення кваліфікації з 23 вересня по 4 жовтня пройшло навчання за професійною програмою з аудиту ефективності для фахівців Рахункової палати.

       У ході занять аудитори Рахункової палати обговорювали досвід вищих органів аудиту зарубіжних країн по імплементації стандартів ISSAI, досліджували практику аудиторів України, отримували нову інформацію по автоматизації розрахунків ефективності, економності та результативності бюджетних коштів та розвивали вміння користуватись онлайн-ресурсами. На навчанні приймались практичні рішення та отримувались нові компетенції.

   «Запити суспільства на актуальну інформацію про ефективність державних програм та їх цифровізація змінюють професійний простір. Саме тому  потрібно постійно оновлювати свої вміння та навички», зазначила професор Ірина Дрозд на врученні сертифікатів про підвищення кваліфікації державним аудиторам.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Запрошуємо на семінар «Етика в медицині та психології» 3 грудня 2019 року.

Читати далі

Стажування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі»

Читати далі

Міжнародна науково-практична конференція “Псі-фактор” «Батьки та діти: неідеальні щасливі стосунки»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ