Навчання за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні»(оновлено)

  У Центрі підвищення кваліфікації розпочався щорічний цикл підвищення кваліфікації фахівців Державної міграційної служби України за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні». Першими в цьому році навчання пройшли 45 фахівців з 19 територіальних підрозділів УДМС України та Апарату Державної міграційної служби.

   У якості лекторів виступали провідні науковці нашого Університету та фахівці центрального апарату Державної міграційної служби. У живому спілкуванні слухачі мали змогу поділитись власним досвідом та обговорити різні аспекти діяльності міграційної служби.

   Також слухачі відвідали виставку 21 номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2019 – першу міжнародну премію для молодих художників до 35 років в PinchukArtCentre, яка  познайомила із широким діапазоном практик молодих художників із 17 країн світу, що працюють у сфері сучасного мистецтва.

  Після проходження навчання учасники успішно склали залік, та отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

   Підсумкове анкетування виявило, що слухачі залишилися дуже задоволені тематикою навчання і їх організацією та виявили бажання, щоб подібні заходи проводилися частіше.

Back

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

До уваги слухачів курсів підготовки до вступу!

Читати далі

Продовжується набір на підготовчі курси до складання вступних випробувань для здобуття ступеня магістра

Читати далі

Оголошується набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі
ВСІ АНОНСИ