Навчання за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні»(оновлено)

  У Центрі підвищення кваліфікації розпочався щорічний цикл підвищення кваліфікації фахівців Державної міграційної служби України за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні». Першими в цьому році навчання пройшли 45 фахівців з 19 територіальних підрозділів УДМС України та Апарату Державної міграційної служби.

   У якості лекторів виступали провідні науковці нашого Університету та фахівці центрального апарату Державної міграційної служби. У живому спілкуванні слухачі мали змогу поділитись власним досвідом та обговорити різні аспекти діяльності міграційної служби.

   Також слухачі відвідали виставку 21 номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2019 – першу міжнародну премію для молодих художників до 35 років в PinchukArtCentre, яка  познайомила із широким діапазоном практик молодих художників із 17 країн світу, що працюють у сфері сучасного мистецтва.

  Після проходження навчання учасники успішно склали залік, та отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

   Підсумкове анкетування виявило, що слухачі залишилися дуже задоволені тематикою навчання і їх організацією та виявили бажання, щоб подібні заходи проводилися частіше.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Оголошується набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі

До уваги абітурієнтів 2019 року!

Читати далі

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ, ЩО СКЛАДАЮТЬ ЗНО!!!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ