Навчання: нова компетенція для Рахункової палати

    З 08 по 10 жовтня 2019 року в Центрі підвищення кваліфікації ІПО було проведено навчання за програмою «Звітність бюджетних установ за національними стандартами бухгалтерського обліку в державному секторі» в якому взяло участь 10 представників Рахункової палати України.

    Із вступним словом виступила  д.е.н., професор Університету  та фахівець у сфері бюджетного обліку Ірина Дрозд. Вона підкреслила актуальність тематики навчання, зазначивши, що в умовах глобалізаційних та євроінтеграційних процесів система бухгалтерського обліку в Україні повинна бути удосконалена з врахуванням досвіду країн ЄС, а також базуючись на реаліях економічної, політичної, соціальної ситуації в країні, на вітчизняному науковому та практичному досвіді.

     Провідний лектор у сфері бухгалтерського обліку та звітності державного сектору к.е.н., доцент Тетяна Ларікова висвітлила низку важливих питань пов’язаних із стандартами бухгалтерського обліку, методологією обліку та звітності в державному секторі,  інвентаризацією та звітністю бюджетних установ.

    По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Офіційно!

Читати далі

Запрошуємо керівників, заступників керівників та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Українина в ІПО на освітню подію EduDayUA 2020!

Читати далі

Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі
ВСІ АНОНСИ