Навчання: нова компетенція для Рахункової палати

    З 08 по 10 жовтня 2019 року в Центрі підвищення кваліфікації ІПО було проведено навчання за програмою «Звітність бюджетних установ за національними стандартами бухгалтерського обліку в державному секторі» в якому взяло участь 10 представників Рахункової палати України.

    Із вступним словом виступила  д.е.н., професор Університету  та фахівець у сфері бюджетного обліку Ірина Дрозд. Вона підкреслила актуальність тематики навчання, зазначивши, що в умовах глобалізаційних та євроінтеграційних процесів система бухгалтерського обліку в Україні повинна бути удосконалена з врахуванням досвіду країн ЄС, а також базуючись на реаліях економічної, політичної, соціальної ситуації в країні, на вітчизняному науковому та практичному досвіді.

     Провідний лектор у сфері бухгалтерського обліку та звітності державного сектору к.е.н., доцент Тетяна Ларікова висвітлила низку важливих питань пов’язаних із стандартами бухгалтерського обліку, методологією обліку та звітності в державному секторі,  інвентаризацією та звітністю бюджетних установ.

    По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

До уваги абітурієнтів 2020 року: підготовчі курси дистанційно!

Читати далі

ІПО запрошує на Дні Відчинених Вікон КНУ Ехро ONLINE!

Читати далі

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ