Перший Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», який реалізовується в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного».

   27 вересня 2019 року в Інституті післядипломної освіти Київсього національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Перший Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», який реалізовується в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного» до Дня працівників освіти України.

Форум відкривали: голова Комітету ВРУ з питань освіти і науки Сергій Бабак; заступник Міністра освіти і науки Любомира Мандзій; заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

 

  У рамках Форуму також відбулося нагородження щорічної Всеукраїнської Премії «Інновація в освіті». Серед переможців – Київький національний університет імені Тараса Шевченка  у номінації “Кращий ВНЗ, що застосовує інноваційні методи в освіті”.

Київська міська державна адміністрація запровадила проект «Освітній хаб міста Києва», мета якого забезпечити реалізацію в місті Києві концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning).

Проект реалізується КНП «Освітня агенція міста Києва» Департаменту освіти і науки виконавчого органу КМР (КМДА) спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.
     Починаючи з липня поточного року, всі мешканці столиці України отримали можливість  абсолютно безкоштовно покращити власні «м’які навички» (soft skills), які потрібні кожній людини для отримання роботи своєї мрії, відкриття власної справи, саморозвитку та реалізації себе в Україні, а саме: позитивній комунікації, емоційному інтелекту, вміння працювати в команді, стресостійкості, тайм-менеджменту, управління людьми та проектами тощо.

Навчання відбувається за інноваційною моделлю «змішаного навчання» (blended learning), що являє собою поєднання онлайн навчання та відпрацювання навиків під час тренінгів із викладачем.

Соціальний проект Освітній Хаб міста Києва викликав великий інтерес серед киян, адже тільки за перші два тижні роботи на порталі проекту www.eduhub.in.ua зареєструвалось та вже навчаються понад 20 000 осіб та проведено понад 130 тренінгів.

 

Сьогоднішня подія  започатковує майбутні  Форуми Сучасних Викладачів з метою підготувати вчителів міста Києва до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства.

 

 

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

До уваги абітурієнтів 2020 року: підготовчі курси дистанційно!

Читати далі

ІПО запрошує на Дні Відчинених Вікон КНУ Ехро ONLINE!

Читати далі

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ