Красива подія в ІПО напередодні 1 вересня!

31 серпня 2019 року в Актовій залі Інституту пісядипломної освіти відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З цінними і важливими настановами та словами привітання до першокурсників звернулися декан факультету та завідувачі кафедр.

Особливий і святковий настрій створила концертна програма. Виконанням вокальних номерів гості заходу торкнулися найтонших струн душі, зворушили серця, об’єднавши залу почуттям патріотизму та любові до України.

Усім новим студентам-географам бажаємо бути цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!

 

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

Оголошується набір на навчання за сертифікатною програмою ПСИХОДИНАМІЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ.

Читати далі

Запрошуємо взяти участь у роботі практичного семінару, який відбудеться в місті Києві 15 жовтня 2019 року на тему: «ЄДИНІ ТАРИФИ ПРОГРАМИ ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ, ЧИ Є НЕОБХІДНІСТЬ РОЗРАХОВУВАТИ ТАРИФИ НА ІНШІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ?

Читати далі

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! ЗАПРОШУЄМО НА ДОВГОТРИВАЛУ ІНТРЕГРОВАНУ ПРОГРАМУ РОЗШИРЕННЯ КОМПЕТЕНЦІЙ ПСИХОЛОГІВ ІЗ СУПРОВОДУ ВИПАДКІВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА.

Читати далі
ВСІ АНОНСИ