Казначейством організовано навчальний семінар

   11–12 червня 2019 року у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведено  навчальний семінар, організований Казначейством для працівників апарату та його територіальних органів, на тему: «Здійснення контрольних повноважень органами Казначейства при проведенні видатків на капітальне будівництво та капітальний ремонт».

   Загалом у семінарі взяли участь близько 200 представників органів Казначейства.

   Голова Казначейства Тетяна Слюз відкрила захід та особисто була присутня на низці лекцій навчального семінару. Ці лекції були присвячені надзвичайно актуальній тематиці, що виходила за межі основної теми семінару, а саме: запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю, нові правила українського правопису. Лекції читали запрошені представники Національного агентства з питань запобігання корупції та Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні Національної академії наук України.

   У рамках дводенного семінару були розглянуті питань щодо здійснення контрольних повноважень органами Казначейства при реєстрації бюджетних зобов’язань та проведенні платежів за капітальними видатками, перевірки підтвердних документів, отриманих від учасників бюджетного процесу, на предмет відповідності вимогам бюджетного законодавства та цільовому спрямуванню бюджетних коштів.

  Для висвітлення вищезазначених питань запрошено представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Укрдержбудекспертизи, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Державної аудиторської служби України.

   Тетяна Слюз запросила казначеїв, що приїхали з усіх областей України відвідати апарат Казначейства, адже такі зустрічі є вкрай важливими і для підвищення професійного рівня, і для підтримки корпоративного духу

Назад

АНОНСИ ТА ПОДІЇ

До уваги абітурієнтів 2020 року: підготовчі курси дистанційно!

Читати далі

ІПО запрошує на Дні Відчинених Вікон КНУ Ехро ONLINE!

Читати далі

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ