ІПО продовжує навчання педагогічних працівників на курсах підвищення кваліфікації

У Центрі підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти з 8 по 28 лютого 2022 р. розпочалось підвищення кваліфікації за професійною програмою «Роль педагогічних працівників у забезпеченні освітнього процесу та підтримці здобувачів освіти в Університеті» для 33 педагогічних працівників структурних підрозділів Університету. Навчання було організоване з метою підвищення фахового рівня роботи працівників.

Першими в цьому році взяли участь у підвищенні кваліфікації 13 підрозділів Університету: Інститут післядипломної освіти, Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби, Навчально-методичний центр організації освітнього процесу, відділ забезпечення якості освіти, Інститут міжнародних відносин, Навчально-науковий інститут журналістики, Інститут високих технологій, Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини», Навчально-науковий інститут «Інститут геології», фізичний факультет, хімічний факультет, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Інститут філології.

Важливість та актуальність такого навчання підкреслив ректор Університету Володимир Бугров, який розпочав навчання своєю лекцією «Система забезпечення якості освіти та освітньої діяльності». Потужний лекторський склад забезпечить ґрунтовні та змістовні навчальні заняття для слухачів. У якості лекторів будуть виступати провідні науковці та практики нашого університету: Андрій Гожик, Ольга Білявська, Олена Добржанська, Ірина Саленко, Андрій Пижик, Юрій Бойко, Катерина Бояршинова, Дарія Щеглюк, Анатолій Олійник, Оксана Жихорська, Віктор Січкар.

Навчання передбачає онлайн лекції, тренінги та виконання самостійної роботи кожним учасником навчання (всього 90 академічних годин, 3 кредити ЄКТС). За результатами успішного заліку слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо до кар’єрного фестивалю KNU JOB EXPO!

Читати далі

День відкритих дверей 21 травня 2022 року

Читати далі

Відкрито консультативну лінію в КНУ!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ