24 січня 2024 року завершилися курси підвищення кваліфікації для кураторів академічних груп

Сьогодні, в Інституті післядипломної освіти завершилося онлайн-навчання для кураторів академічних груп за програмою підвищення кваліфікації «Етико-психологічне забезпечення реалізації куратором ЗВО завдань освітньо-професійної соціалізації та патріотичного виховання студентів».

Підсумкове обговорення результатів навчання відбувалося за участю ректора Володимира БУГРОВА та проректора з науково-педагогічної роботи Андрія ГОЖИКА

Ректор Університету привітав учасників з успішним завершенням курсу і подякував за високий інтерес до програми підвищення кваліфікації. Володимир БУГРОВ акцентував увагу на новаціях та актуальних трендах в освітній сфері, питаннях роботи інституту кураторства в Університеті, специфіки освітнього простору Університету та необхідності активізації соціально-культурної та національно-патріотичної роботи зі студентством у нелегкий для української освіти час.

Проректор з науково-педагогічної роботи Андрій ГОЖИК подякував адміністрації Інституту за організацію підвищення кваліфікації та слухачам курсу за відгуки. Андрій Петрович наголосив, що куратори академічних груп є першим і провідним фронтом соціалізації студентів, а інтенсифікація роботи інституту кураторства в Університеті є запорукою студентського комфорту та успіху, здорового психологічного клімату, лідерства і управління в середовищі студентів.

Керівниця програми, докторка психологічних наук Наталія ДЕМБИЦЬКА оголосила результати підсумкового контролю, подякувала учасникам за зворотній зв’язок та активну включену комунікацію.

Директорка Інституту Наталія ТКАЧЕНКО подякувала усім слухачам, а також викладачам-професіоналам, які допомогли опрацювати важливі теми.

За результатами успішного опанування програми 196 учасників отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

 

Бажаємо нашій університетській спільноті професійного зростання!

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сертифікатна програма
«Методика навчання української мови як іноземної»

Читати далі

ІПО запрошує долучитися до сертифікатної програми «Політична психологія»

Читати далі

День відкритих дверей!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ