17 березня 2023 року в ІПО КНУТШ розпочалось навчання за сертифікатною програмою «КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ»

17 березня 2023 року розпочалось навчання за сертифікатною програмою «КЛІНІЧНА  ПСИХОЛОГІЯ», яка покликана забезпечити набуття додаткових спеціальних професійних компетентностей професіоналами з вищою немедичною освітою з психологічної допомоги у сфері охорони здоров’я та практикуючих психологів за фахом клінічна психологія. Упродовж чотирьох місяців слухачі даної програми опановуватимуть методи клініко-психологічного дослідження, навчатимуться розробляти їх стратегії та організовувати проведення у відповідності до актуальних завдань психологічної практики; набуватимуть умінь та навичок у консультативно-психотерапевтичній і психокорекційній діяльності та інших напрямках клінічної психології.

Навчання презентувала директорка Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор Наталія ТКАЧЕНКО, яка акцентувала увагу на актуальності та професійності сертифікатної програми, її важливості та вагомості у професійному та продуктивному розвитку фахівців-психологів. Також зазначила, що до реалізації даної сертифікатної програми долучені висококваліфіковані науковці-професіонали з психології та психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наталія Ткаченко побажала слухачам програми, як професійній оригінальній аудиторії, плідної інтенсивної результативної змістовної роботи та досягнення поставлених цілей.

Керівник програми Людмила Крупельницька, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психодіагностики та клінічної психології КНУ імені Тараса Шевченка, детально розповіла про зміст сертифікатної програми, охарактеризувала програмні спеціальні (фахові) компетентності та компоненти сертифікатної програми.

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

День відкритих дверей!

Читати далі

Шановні вступники до магістратури!

Читати далі

Онлайн-курси підвищення кваліфікації для всіх бажаючих за сертифікатною програмою «Політична психологія»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ