Анонси

Випускники ІПО-завжди успішна професійна кар’єрна траєкторія!

 

ВЕЛЬМИШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!

З МЕТОЮ АКТИВНОГО ДВОСТОРОННЬОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА СПІВПРАЦІ З ВАМИ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРИМНОЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ І ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ, ЗАДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА МІЖ ВИПУСКНИКАМИ, НИНІШНІМИ ЗДОБУВАЧАМИ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ СКЛАДОМ ІНСТИТУТУ, ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО СПІВПРАЦІ.

ЯКЩО ДЛЯ ВАС ЦІКАВІ ПОДІЇ У ЖИТТІ РІДНОЇ ALMAMATER ТА ВИ БАЖАЄТЕ ЗУСТРІЧАТИСЬ І ДІЛИТИСЬ ДОСВІДОМ ІЗ КОЛЕГАМИ, ДРУЗЯМИ, ВИКЛАДАЧАМИ, БУТИ ЗАВЖДИ В КУРСІ ПОДІЙ ІНСТИТУТУ, ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!


Увага! 

    Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка і його директорка, доктор економічних наук, професор Наталія Володимирівна Ткаченко запрошують на каву з випускником в ІПО.   

       Обраний зареєстрований випускник матиме можливість зустрітися з нами та своїм улюбленим викладачем, поспілкуватись, розказати про свої досягнення, пригадати студентські роки. Умова: реєстрація.

Стань учасником нашого Офісу!

Просимо заповнити форму: Анкета випускника.

З Вашими побажаннями та пропозиціями можете звертатись до координатора: Тетяна Аністратенко (044) 521-35-84,  anistratenko@ukr.net

Назад

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

10 вересня Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ завершили другий етап навчання за сертифікатною програмою «Стратегування та планування розвитку громад та територій – дії лідерів громад».

Читати далі

Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ презентували навчання за сертифікатною програмою підвищення професійних компетентностей.

Читати далі

Підготовка до вступу в Інституті післядипломної освіти

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

17-18 вересня в ІПО відбудеться спільний семінар-тренінг «Економічне зростання громад в умовах запобігання корупції» для громадських активістів.

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 18 вересня 2021 року!

Читати далі

ІПО запрошує до навчання! ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «Конкурентоспроможна освітня програма: проєктування, реалізація, акредитація»

Читати далі
ВСІ АНОНСИ