Інтерв’ю з Юлією Буневич

«Моє бажання ‑ зробити Вас щасливою людиною. Я готова навчити Вас правильно давати раду почуттям, переживанням та тривогам, які супроводжують Вас по життю. Завдяки вивченню нейронаук я знаю, як працює мозок і знаю, як швидко позбутися страхів, страждань та почати жити в гармонії з самим собою.»

 Юлія Буневич

– Розкажіть про себе: Ваша освіта, професійні інтереси, хобі…

– Я маю три вищі освіти: економічну, юридичну та, звісно, психологічну в Інституті післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка. Зараз психологія стала для мене справою, яка надихає і додає сили. Особливо це відчувається, коли я отримую відгуки від своїх задоволених клієнтів.

Я продовжую займатися й іншими своїми проектами, які зараз для мене стали частково хобі. Це сім’я, спорт, подорожі, література і багато іншого. Я дуже люблю життя і намагаюся не зациклюватися на чомусь одному, адже для щастя і гармонії необхідний баланс.

 

-Чому вирішили стати психологом?

– Ще у дитинстві ми з татом грали в ігри на кшталт «визнач суть людини за обличчям» і мене це дуже захоплювало. Згодом я стала читати книги з фізіології, мови тіла і все більше заглиблюватися у вивчення психології. Першою моєю освітою стала економічна, але вже на 5-му курсі завдяки відвідуванню лекції з типології особистості я потрапила на роботу в компанію, що займалася політичним консалтингом, і так психологія щільно влилася в моє життя. Я відвідала дуже велику кількість курсів, тренінгів (НЛП, психосоматика, сімейна психологія, конфліктологія та багато іншого), прочитала неймовірну кількість книг, в процесі роботи застосовувала і практикувала свої знання і навички. Потім отримала свою другу вищу освіту, юридичну, адже мені потрібні були певні знання для моїх проектів.

   Спостерігаючи за людьми навколо, я все виразніше бачила, в чому у них проблеми і розуміла, що можу допомагати справлятися з комплексами та вирішувати ці проблеми. Для повного щастя та можливості стати кваліфікованим фахівцем мені необхідно було здобути вищу освіту. З огляду на велику кількість навчальних закладів, які, на жаль, просто продають дипломи, я вибрала університет імені Тараса Шевченка, розуміючи, що тільки тут я отримаю фундаментальні, чесні знання і реальний чесний диплом, який дасть мені право стати психологом, щоб я змогла почати практику в якості практикуючого психолога. Допомагати людям та робити їх щасливими виявилося моїми найважливішими бажаннями!

-Який досвід і знання Ви отримали у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка?

-Найголовніше, що я отримала в університеті ‑ це фундаментальні, структуровані знання, завдяки яким я змогла розпочати приватну практику. Відмінні викладачі, які не давали суху теорію, а ділилися своїми практичними знаннями, допомогли глибоко і ґрунтовно опанувати професію, заповнюючи прогалини в знаннях.

-Чим Вам запам’ятався час навчання в ІПО?

– Мені дуже пощастило, у нас була чудова група, ми стали дуже дружними, і відвідування сесій було просто неймовірною відрадою у колі однодумців, колег і дуже талановитих людей. Чудовий методист Ольга Аслан, яка завжди була чуйною і дуже терплячою. Складні, але цікаві сесії та іспити. Це був мій найкращий інститут!

-Пані Юліє, бажаємо Вам професійних успіхів, натхненнянових звершень.Наостанок, що б Ви порадили наступним поколінням здобувачів Інституту післядипломної освіти?

-Щиро дякую!

Намагайтеся нічого не пропускати. Лекції, семінари дуже важливі для того, щоб отримати знання, які допоможуть вам освоїти чудову і дуже потрібну професію психолога.

Більше професійної інформації на моєму сайті: www.bunevych.com.ua

 

Фото надані автором есе. Усі права захищено.

Спілкувалась з Юлією Буневич координатор Офісу випускників ІПО КНУ імені Тараса Шевченка Тетяна Аністратенко.

 

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Вебінар з використання Google Академії

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 16 жовтня 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо на КAP’ЄРНИЙ ONLINE-ФЕСТИВАЛЬ 19-21 жовтня 2021 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ