Інтерв’ю з Овдієнко Оксаною Василівною

– Оксано Василівно, розкажіть про себе: яка у Вас освіта, професійні інтереси?

– Маю вищу освіту магістра за спеціальністю «Логістика», другу вищу освіту спеціаліста за спеціальністю «Правознавство» та на разі проходжу підготовку на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «Маркетинг». Здавалося б, «розкидані» напрями, але я працювала 8 років за фахом (логістиком) у міжнародних компаніях. Прекрасно розуміла потреби ринку до фахівця, мало бути просто хорошим спеціалістом. Потрібно володіти знаннями із дотичних сфер, а головне – вміти їх використовувати. Більше того, мене не полишала мрія дитинства – викладати. Тому кілька років тому змінила вектор своєї кар’єри та розпочала викладання та навчання в аспірантурі. Можете уявити моє задоволення від можливості ділитися здобутими знаннями, особливо «на перетині» моїх інтересів (як наприклад, викладання дисципліни «Правове забезпечення логістики» = логістика + правознавство). Сьогодні мої професійні інтереси лежать у полі логістики та маркетингу.

– Чому обрали саме наш університет для удосконалення, професійного розвитку?

-Наш вибір в будь-яких життєвих ситуаціях обумовлюється рядом власних пріоритетів та зовнішніх обмежень. На момент вибору університету для вивчення права було більше пріоритетів, ніж обмежень, я не бачила конкурентів з точки зору наукової школи, науково-викладацького складу, історії закладу. Тому – ІПО КНУ імені Тараса Шевченка )). Особисто знала двох викладачів, які здійснюють там підготовку на різних спеціальностях. Я їх дуже поважаю і знала, що вони не працювали би там, де немає справжніх знань.

– Чим займаєтесь у вільний від роботи час?

-Подорожую зі своєю сім’єю, любимо активні види відпочинку (велосипеди, лижі), читаю книги, організовую щось нове та цікаве вже для своїх студентів, спілкуюсь з друзями.

– Чи Ви підтримуєте зв’язок зі своїми студентськими друзями?

-Так! Це неймовірні люди. Пам’ятаю та ціную кожного. Здавалося б давно вже дорослі, але наші студентські «повторні» роки проходили не менш яскраво, ніж перші. Щиро радію успіхам кожного, раніше (в доковідний час) ми щороку бачились. Точно знаю, що окрім професійних знань, отримала від університету класне коло спілкування та співпраці.

– Пані, Оксано, поділіться своїм життєвим кредом.

-Мені дуже близький вислів Генрі Форда «Whether you think you can, or you think you can’t – you’re right». Вже кілька років шукаю найточніший не дослівно, а ідейно переклад для своїх україномовних студентів, і поки влучного не знайшла. Але найближчим «по духу» є такий варіант ««Якщо ти впевнений, що зможеш, – ти правий, якщо думаєш, що не зможеш, – теж правий» (Коли ти думаєш, що можеш, і коли думаєш, що не можеш — в обох випадках ти правий). Питання самомотивації та внутрішнього настрою, коли ми дійсно чогось хочемо, то спинити нас у досягненні своєї мети вкрай важко.

– Який, на Ваш погляд, головний секрет успіху?

-Любити те, що робиш, працювати та зростати щодня. Нині світ такий мінливий, такий швидкий, що втриматися у потрібному темпі та тонусі допоможе лише знання, що те, що я роблю – важливе, значиме та подобається мені.

P.S. Спогади про навчання в ІПО в мене лишилися лише найкращі. Щоразу усмішка з’являється… Можливо, нашій групі так пощастило, але зірки стали в ряд)) У нас були корисні та цікаві пари, багато кого з викладачів досі цитуємо при зустрічах, підібрався різнобарвний, але згуртований колектив студентів, співпраця з методистами завжди була приємною та ефективною. Це зовсім інші відчуття, здобувати освіту в 25+, коли знаєш, що робиш і навіщо. Інший рівень співпраці «студент-викладач», інша мотивація. Дякую ІПО за подаровані знання та студентське життя!

Фото надані автором есе. Усі права захищено. Спілкувалась з Оксаною Овдієнко координатор офісу випускників ІПО КНУ ім. Тараса Шевченка Тетяна Аністратенко.

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Вебінар з використання Google Академії

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 16 жовтня 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо на КAP’ЄРНИЙ ONLINE-ФЕСТИВАЛЬ 19-21 жовтня 2021 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ