Інтерв’ю з Ксенією Богдановою

Ксенія Богданова – учасниця нашого Офісу, яка зареєструвалася першою, одразу після оголошення нашої співпраці з випускниками.

 – Ксеніє Сергіївно, чому Ви вирішили вступити до ІПО та обрали спеціальність 053 «Психологія»?

Отримати освіту в сфері психології було моєю давньою мрією, оскільки вже досить тривалий час до вступу на ІПО я цікавилася літературою та деякими освітніми програмами в даній тематиці. Адже, так чи інакше у нашому повсякденному житті та професійній сфері ми постійно перебуваємо у контакті один з одним, нам постійно потрібно приймати рішення та планувати. Тому, більш глибоке розуміння наших внутрішніх та зовнішніх поведінкових процесів дає можливість бути більш ефективним у нашій діяльності. Головною мотивацією до вступу саме до ІПО було пройти курс практичної психології. Адже, де як не в класичному навчальному закладі можна отримати ґрунтовне знання з даної тематики?!

 – Коли закінчили наш Інститут? Ваша посада, де Ви проживаєте нині?

Навчання в ІПО я закінчила цього року, навесні. І цієї осені вже мала можливість приєднатися до одного стартап проекту за участі колег з України та Америки. Ми займаємося розробкою освітньої платформи, котра першочергово буде стартувати в Америці, але сподіваємося, що рівень зацікавленості з часом сягне і світового масштабу. Наразі я відповідаю за один з навчальних курсів, котрий направлений на покращення соціалізації особистості і, як результат, добробут людини в цілому.

Родом я з Києва, нині проживаю в Києві. Маю досвід навчання та стажування у декількох країнах Європи.

-Чи маєте міжнародні сертифікати з навчання?

За попередньою освітою вже маю диплом магістра від іноземного закладу. Тому можу додати, що якість навчання в ІПО не поступається іноземним вузам.

З приводу сертифікатів, за період навчання в ІПО мала можливість брати участь у заходах міжнародного проекту “Національного центру розвитку креативного підприємництва (NCCE)”, що реалізується між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та британським партнером Нортумбрійським університетом (Велика Британія) за підтримки British Council Creative Spark. Відповідно маю декілька сертифікатів по закінченню даного навчання.

– Яка у Вас перша асоціація з роками навчання в ІПО?

Перша асоціація – було досить цікаво і пізнавально!

– Чи можете описати Ваші роки навчання однією фразою?

Інтелектуальна праця.

– Хто Вам найбільше запам’ятався із викладачів?

Можу з впевненістю сказати, що пам’ятаю всіх. Когось конкретно виділяти не буду, адже в кожному з викладачів знаходила щось особливе, що виділяло його з поміж інших. Велика вдячність всім за їх працю.

Якби мене запитали, чи хотіла б я пройти даний курс навчання ще раз, то моя б однозначна відповідь була б ‑ ТАК!

-Згадаєте якийсь смішний випадок під час занять?

Конкретний випадок не пригадаю, але в цілому атмосфера на заняттях у нас завжди була веселою. Як-то кажуть, з посмішкою нова інформація краще запам’ятовується.

-Яка атмосфера панувала у вашій групі?

Атмосфера в нашій групі була дружня. Ми це помітили з самих перших днів навчання. І по закінченню навчання ми лишилися на даній дружній хвилі.

-Чи Ви підтримуєте зв’язок з одногрупниками?

Так, підтримую.

-Порадьте 3 книги нашим здобувачам на свій вибір:

Для здобувачів я б порадила наступне. Мати окремий блокнот, чи файл протягом всього періоду навчання, куди ви будете вносити всю літературу, котру вам рекомендують в рамках предмету. Адже все одразу охопити не можливо, а маючи такий блокнот, Ви з легкістю зможете у конкретний момент часу обрати, що почитати і це будуть гарні рекомендації.

Конкретних книжок називати не буду, адже у число «три» їх досить складно помістити. Мабуть, ще одна загальна рекомендація ‑ це читати класиків психологічної думки! Знання «бази» дозволить вам подивитися на світ іншим поглядом.

Фото люб’язно надано автором есе. Усі авторські права захищено.

Спілкувалась з Ксенією координатор Офісу випускників ІПО

Тетяна Аністратенко

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Вебінар з використання Google Академії

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 16 жовтня 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо на КAP’ЄРНИЙ ONLINE-ФЕСТИВАЛЬ 19-21 жовтня 2021 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ