Інтерв’ю з Данілевичем Андрієм Всеволодовичем

 – Пане Андрію, чому Ви обрали саме наш університет для удосконалення, професійного розвитку?

– Знаменитий “Червоний корпус” я запам’ятав з першого дня, коли приїхав до Києва. Він мене зачарував своєю величчю, і тоді я й уявити не міг, що одного дня стану студентом цього видатного Університету. І, звісно, коли я вирішив здобувати другу вищу освіту, я обрав Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Для мене було честю тут навчатися і, до слова, “Червоний корпус” і досі мене зачаровує, як і раніше!

 – Хто вплинув на Ваш вибір спеціальності?

 – Вивчати “Право” мене і життя підштовхнуло, бо бути юридично підкованим – ніколи зайвив не буде. І, насамперед, моя робота у програмі “Стосується Кожного” – буквально в кожному ефірі ми торкаємося прав та обов’язків громадян, говоримо і про відповідальність, і про наслідки безвідповідальності. Тому, аби бути компетентним, я вирішив трохи повчитися.

 – Чи Ви задоволені рівнем освіти, якістю отриманих знань, проведеним часом навчання в університеті?

 – Безумовно – ТАК! І якістю знань, і рівнем освіти, і викладацьким, педагогічним складом – усім задоволений. Хіба що шкодую, що не зміг усім цим на повну насолодитися та по-справжньому і максимально відчути себе студентом, оскільки відволікала робота. Але я вдячний і викладачам, і кервництву університету за розуміння моєї ситуації та за те, що під час навчання відчував себе повноцінним членом дружної університетської спільноти.

 – Ви ‑ відома, медійна особистість. Ваше життя не приховати. Хотілося б дізнатися секрет успішного батьківства від Вас. Адже, Ви приклад щасливої багатодітної родини.

 – Дякую за таку характеристику моїй родині!:) За цим “прикладом” стоїть кропітка щоденна і щогодинна батьківська праця – моя та моєї дружини. Але, насамперед, це наслідки праці наших Батьків, які свого часу показали нам приклад повних щасливих родин, де панує повага, відповідальність і любов! Тому ніякого особливого секрету немає – просто любіть і поважайте один одного, будьте відповідальними та розумними, і показуйте цей приклад своїм дітям. Саме так ми намагаємося виховувати своїх дітей.

 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка має давні традиції академічної освіти, науки і культури, що покладає на нього особливу місію в житті українського суспільства. На Ваш погляд, що є джерелом високих моральних стандартів та зразком дотримання суспільних цінностей?

 – Тут ключове слово  ‑ стандарти! Для мене – це константа. Це – незмінний спосіб поведінки, світосприйняття. Мораль, родинні цінності – вони не можуть еволюціонувати, бути модними, чи ні. Це те, що називається “цивілізованим суспільством”. І людина або прагне бути його частиною і безапеляційно приймає стандарти, або ні і живе, як заманеться. Так от, поки більшість з нас не ставить під сумнів необхідність навчатися, розвиватися, мати повагу один до одного, до старшого покоління, цінувати і берегти свою історію, вести здоровий спосіб життя, вірити в Бога, створювати дружні родини, бути справжнім відповідальним чоловіком, дбайливою люблячою Мамою, і так далі! Поки ми всі це сповідуємо – джерело моральних стандартів не ссякне і ми будемо цивілізованою, сильною, єдиною, розумною Державою.

 – Андрію Всеволодовичу, дякуємо Вам за дружню бесіду та відверті відповіді. Бажаємо Вам радості буття, успіхів та добрих людей поруч.

 – Дякую.

 

 

 

Фото надано автором есе. Усі права захищено. Спілкувалась з Андрієм Данілевичем координатор Офісу випускників ІПО КНУ ім. Тараса Шевченка Тетяна Аністратенко.

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Вебінар з використання Google Академії

Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей 16 жовтня 2021 року!

Читати далі

Запрошуємо на КAP’ЄРНИЙ ONLINE-ФЕСТИВАЛЬ 19-21 жовтня 2021 року!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ