Дистанційна освіта

Дистанційне навчання в Інституті післядипломної освіти імені Тараса Шевченка переходить на новий рівень!

Дистанційне навчання – це одна із форм організації навчального процесу, при якому усі або частина занять здійснюється з використанням сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій при територіальній віддаленості викладача й студентів. Платформа дистанційної освіти КНУ дозволить студентам продовжити навчальний процес в умовах карантину. Платформа орієнтована на студентів та викладачів, що дозволяє швидше адаптуватись до сучасних умов та досягати найкращих результатів. На освітній платформі викладачі можуть:

 1. викладати матеріал у будь-якому зручному форматі (презентації, відео, текстові документи, таблиці, зображення тощо)
 2. створювати інтерактивні елементи(3Д моделі, підказки, навчальні ігри тощо)
 3. проводити онлайн тестування (встановлювати час тестування, бал за кожну правильну відповідь, додавати підказки,
 4. формувати питання з різними типами відповідей, відео, зображення тощо)
 5. приймати та надсилати завдання у будь-якому зручному форматі
 6. перевіряти завдання автоматично за допомогою нашої системи (система сама виставляє бал в журнал відповідно до заданих вимог)
 7. використовувати зручний електронний журнал та автоматичне підрахування підсумкових балів
 8. проводити відео-конференції з демонстрацією презентацій та будь-яких матеріалів та можливістю комунікувати з студентами
 9. надсилати викладачам чи студентам особисті повідомлення
 10. створювати групові обговорення
 11. вести особисті онлайн-планери (для ефективного планування часу)

та багато чого іншого. Підтримка усіх видів навчальних матеріалів, вебінари, детальна статистика, журнал, оцінка знань учнів. Редактор курсів дозволяє швидко створювати дисципліни, іспити, тести, семінари. Ви хочете провести лекцію з презентацією чи відео?  Усе це та набагато більше доступно на платформі дистанційної освіти ІПО. Головна ціль платформи – це побудова ефективного процесу навчання, основа якого це сучасні методи надання навчальних матеріалів!

 

Top news

(Укр) 10 вересня Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ завершили другий етап навчання за сертифікатною програмою «Стратегування та планування розвитку громад та територій – дії лідерів громад».

More

(Укр) Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ презентували навчання за сертифікатною програмою підвищення професійних компетентностей.

More

(Укр) Підготовка до вступу в Інституті післядипломної освіти

More
More news

Top announcement

(Укр) 17-18 вересня в ІПО відбудеться спільний семінар-тренінг «Економічне зростання громад в умовах запобігання корупції» для громадських активістів.

More

(Укр) Запрошуємо на День відкритих дверей 18 вересня 2021 року!

More

(Укр) ІПО запрошує до навчання! ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «Конкурентоспроможна освітня програма: проєктування, реалізація, акредитація»

More
More announcement