* KNU Еducation Оnline

Інформатизація процесу освіти зумовлює перехід від традиційного навчання до освітнього процесу на базі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Однією з інноваційних форм його реалізації у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка є комплексна технологічна платформа «KNU Education Online». Ця освітня платформа забезпечує можливість онлайн-спілкування викладача зі студентами і сприяє якісній організації навчального процесу, особливо за умов карантину.

 

Платформа «KNU Education Online» не має географічних кордонів і є дієвим засобом для проведення занять, розміщення викладачами матеріалів до освітніх курсів, для розробки інтерактивних навчальних завдань для студентів, для заповнення віртуальних журналів із можливістю їхнього різнорівневого адміністрування керівництвом навчальних підрозділів, створення інтерактивного графіка навчального процесу в Університеті.

Для роботи на даній платформі студенти створюють «Електронний кабінет студента»,  який дає можливість в одному місці отримати доступ до всіх інструментів, необхідних для онлайн-навчання:

вибір дисциплін;

 

інтерактивний розклад;

 

доступ до лекційних матеріалів з дисциплін згідно навчального плану;

 

доступ до цифрової бібліотеки (університетської, всеукраїнської та закордонної);

 

контроль отриманих балів;

 

автоматична перевірка на плагіат виконаних завдань (есе, курсових, дипломних).

 

Для створення власного електронного кабінета студент реєструється на платформі дистанційної освіти Інституту післядипломної освіти за нижчевикладеною інструкцією:

1) Перейти на сторінку за посиланням   ipe.univ.org.ua;

2) Обрати опцію Реєстрація;

3) Ввести E-mail, який буде прив’язаний до вашого облікового запису;

4) Підтвердити E-mail;

5) Активувати свій обліковий запис, отримавши лист з посиланням активації;

6) Заповнити анкету та подати запит на приєднання до своєї академічної групи.

 

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ презентували навчання за сертифікатною програмою підвищення професійних компетентностей!

Читати далі

Підготовка до вступу в Інституті післядипломної освіти

Читати далі

ІПО вакцинується

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

В Україні відкрили реєстрацію на спеціальну сесію для вступу до магістратури

Читати далі

Інститут післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська Асоціація ОТГ розпочинають сертифікатну програму підвищення професійних компетентностей!

Читати далі

Вакцинація в КНУ імені Тараса Шевченка

Читати далі
ВСІ АНОНСИ