ЗАПРОШУЄМО НА ФОРУМ «АВТОМАТИЗАЦІЯ БЮДЖЕТНОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТУВАННЯ В УКРАЇНІ: ЗАПИТИ ТА РЕАЛІЇ» 2.10.18 р.

Центр підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти запрошує на форум для  бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії»!

Дата проведення:  Вівторок, Жовтень 2, 2018 — 10:00

Місце проведення:  конференц-зал Національного спортивного комплексу «Олімпійський» за адресою: м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55.

На заході будуть розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі, новацій з питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

Запрошено близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

Прохання зареєструватися до 1 жовтня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/8lgxgmaoAD42IbRj1 .

Back

НОВИНИ ІНСТИТУТУ

У нас зібралися кращі юні українські хіміки.

Читати далі

ХVІ щорічні Академічні читання пам’яті президента АН вищої школи України Віталія Іларіоновича Стріхи

Читати далі

Підвищення кваліфікації «Правове забезпечення та особливості журналістської діяльності».

Читати далі
ВСІ НОВИНИ