ЗАПРОШУЄМО НА ФОРУМ «АВТОМАТИЗАЦІЯ БЮДЖЕТНОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТУВАННЯ В УКРАЇНІ: ЗАПИТИ ТА РЕАЛІЇ» 2.10.18 р.

Центр підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти запрошує на форум для  бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії»!

Дата проведення:  Вівторок, Жовтень 2, 2018 — 10:00

Місце проведення:  конференц-зал Національного спортивного комплексу «Олімпійський» за адресою: м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55.

На заході будуть розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі, новацій з питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

Запрошено близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

Прохання зареєструватися до 1 жовтня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/8lgxgmaoAD42IbRj1 .

Назад

НОВИНИ ІНСТИТУТУ

Казначейством організовано навчальний семінар

Читати далі

За результатами проведення круглого столу «Цифровізація освіти: імперативи та виклики».

Читати далі

YouControl підписав меморандум про співпрацю із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Читати далі
ВСІ НОВИНИ