Запрошуємо на #EduDayforStudent2020 !

Інститут післядипломної освіти запрошує на заплановану конференцію #EduDayforStudent2020!

15 жовтня 2020 року на 16.00.

Підключення: https://us02web.zoom.us/j/89801009874?pwd=bzhmQ3IyVjdWYlRrVVpNQjFpYkZOQT09

Індикатор: 898 0100 9874

Код доступа: 371186

 

Вплив глобалізації на розвиток освітніх процесів визначаються в політичному, економічному та культурному аспектах. Відтак посилення глобалізаційних процесів змінює саму систему освіти. Конкурентний випускник – це хто? Як дізнатись – чи конкурентним я буду випускником? Як отримати гарну роботу із високою зарплатнею? Чому сьогодні одного диплому про вищу освіту вже недостатньо для отримання роботи?

На ці, та інші, не менш актуальні питання, дадуть відповіді відомі спікери:

Андрій Бурлуцький   – Екс-Керівник маркетинг групи Microsoft Office у Microsoft Ukraine, ex-Business Development Executive у Corestone Group, Co-founder у Urban Space 500, Strategic Marketing Officer у SMART business.    

Михаїл Кашкін –   творець освітньої платформи Okumy.com. Відомий експерт та популяризатор мови програмування Python. За 20 років досвіду роботи працював в наступних світових топ компаніях: Google, Yandex, Mamba. Консультант та архітектор рішень для EY, McKinsey, VEON, Deutsche Bank, SoftServe. Організатор конфренцій PyCon Ukraine. Досвід запуску проєктів в Украині, Тайланді, Росії, США, Арменії, Кіпрі та Їзраїлі. В якості експерта працював з адміністрацією Президента України та Арменії.

Олександр Краковецький – CTO у ДонорUA. CEO у DevRain. Microsoft AI Most Valuable Professional у Microsoft. Microsoft Regional Director у Microsoft. Раніше – на посаді Координатор EGAP Challenge у Програма EGAP. Експерт з підтримки розвитку відкритих даних у Міністерство цифрової трансформації України.

Організатор заходу – Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченко

Формат участі – онлайн трансляція. Посилання буде доступне учасникам після реєстрації.

Реєстрація

Дата проведення заходу 15 жовтня 2020 року.

Початок трансляції 16.00.

 

 

Назад

НОВИНИ ІНСТИТУТУ

В ІПО ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим 2021 роком!

Читати далі

Про роботу бібліотеки ІПО під час карантину.

Читати далі
ВСІ НОВИНИ