Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації

  Оповіщення

Одним з головних заходів захисту населення від НС є його своєчасне попередження про небезпеку, обстановку, яка склалася внаслідок її реалізації, а також інформування про порядок і правила поведінки в умовах НС.

В Києві основним способом оповіщення населення – є передача повідомлення по місцевій мережі провідного та радіо мовлення (радіо і телевізора).

Тривалість звучання повідомлень, що передаються технічними засобами мовлення,  складає не менше 5 хвилин. За необхідності повідомлення повторюються через кожні 10-15 хвилин. Вислухавши це повідомлення діяти без паніки  у відповідності з отриманими вказівками.

Щоб проінформувати про небезпеку тих, у кого немає радіо і телевізора, а також тих, хто працює, використовують телефони, пересувні гучномовні установки, посильних на транспортних засобах тощо.

В університеті встановлені 2 електричних сирени: на даху головного корпусу та гуртожитку №10 у студмістечку. Ці сирени належать ДСНС Шевченківського та Голосіївського районів відповідно. Запам’ятайте! Сирени і переривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!».

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення управління органів ЦЗ міста.

Повідомлення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій також готується керівництвом університету та передається телефоном структурним підрозділам по схемі  оповіщення.

Повідомлення будуть залежати від екстремальних умов, розмірів, тривалості та масштабів можливих наслідків надзвичайних ситуацій, ступеню небезпеки факторів ураження.

Порядок дій при аваріях, катастрофах та інших надзвичайних ситуаціях на території підрозділів університету визначається керівництвом об‘єкту де сталася подія.

*під час занять — за вказівкою керівництва (інституту, факультету) організовано прямуйте у підвальні приміщення (цокольні поверхи) навчальних корпусів.

*у позанавчальний час — у гуртожитках студмістечка під керівництвом чергових, активу гуртожитку, старших поверхів прямуйте в підвальні приміщення (цокольні поверхи) гуртожитків.

Захисні споруди цивільного захисту в університеті імені Тараса Шевченка відсутні.

На теперішній час в університеті використовуються як найпростіші укриття  цокольні та підвальні приміщення:

-Підвал головного навчального корпусу вул. Володимирська,60 ;

  • Підвал навчального корпусу бульвар Шевченко,14;
  • Підвал навчального корпусу вул. Мельникова, 36/1;
  • Підвал навчального корпусу вул. Толстого,12 ;
  • Підвал гуртожитку №6 вул. Ломоносова,59 ;
  • Підвал гуртожитку №7 вул. Ломоносова,61.

Під час надзвичайної ситуації в разі необхідності можуть бути задіяні всі цокольні і підвальні приміщення адміністративних корпусів і гуртожитків, а також станції метро, паркінги, підземні переходи.

Голова комісії з питань надзвичайних ситуацій університету: (044) 521 32 30)

Голова комісії з питань евакуації університету: (044) 239-32-40

Штаб цивільного захисту університету: (044) 239-34-84

Черговий служби охорони університету:(044) 239-32-27,  521-33-32

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Назад

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Університет можливостей: вчимо робити якісний контент

Читати далі

Зустріч з майбутніми юристами!

Читати далі

З Днем української писемності та мови

Читати далі
ВСІ НОВИНИ