Економісти запрошують на Форум EFBM 2.0

 

Економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на Міжнародний економічний Forum EFBM 2.0 Зміни. Адаптація. Нова економіка, який відбудеться 28 вересня – 1 жовтня 2021 року.

У 6 панельних дискусіях Форуму братимуть участь експерти високого рівня з різних галузей, зокрема представники Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, Bloomberg, GENESIS, UNITCity, CFA Institute, NordUniversity та інших.

Протягом чотирьох днів буде проведено 7 конференцій, 3 круглих столи, 5 дослідницьких секцій, 2 конкурси студентських робіт і День кар’єри за участі партнерів Форуму.

У заході візьмуть участь іноземні та вітчизняні представники науки, бізнесу та органів державної влади в обговоренні таких напрямів: цифрова економіка, зміна парадигми економічного мислення, екологічна стійкість бізнесу та окремих галузей економіки, концепція розумного міста, взаємодія бізнесу та науки, бізнес інновації.

Відкрита реєстрація учасників для обговорення ідей та можливостей забезпечення економічного розвитку та ефективного управління.

  • Коли: 28 вересня – 1 жовтня 2021 року.
  • Де: Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Васильківська, 90А.
  • Участь безоплатна.

Для підтвердження участі у Форумі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Більше інформації на сайті: https://www.efbm.org/

Назад

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ