17-18 вересня в ІПО відбудеться спільний семінар-тренінг «Економічне зростання громад в умовах запобігання корупції» для громадських активістів.

   КНУ імені Тараса Шевченка і ГО«Стоп корупції» проведуть  в конференц-залі № 46  ІПО дводенний семінар-тренінг для активістів ВГО «Стоп корупції», які стали депутатами місцевих рад, головами ОТГ, посадовцями органів місцевого самоврядування, членами місцевих громадських рад.

   Метою заходу є впровадження засобів боротьби з корупцією через органи місцевого самоврядування.

    Учасникам навчальної програми із різних куточків України розкажуть, які важелі впливу і інструменти вони можуть використати для зменшення корупційних ризиків в діяльності місцевої влади, створення сприятливого середовища для розвитку місцевого дрібного і середнього бізнесу.

   В програмі навчального заходу – інтенсиви-тренінги від провідних лекторів КНУ імені Тараса Шевченка, експертів з юридичних питань Всеукраїнської асоціації ОТГ, тренерів з регуляторної політики та адвокаціїї, викладачів Школи публічного управління Українського католицького університету, фахівців з впровадження системи «Prozorro.Продажі».

 

 

Назад

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

ОФІЦІЙНО!

Читати далі

Офіційно! Про особливості проведення навчальних занять з 18 жовтня 2021 року

Читати далі

В ІПО відбулася німецько-українська осіння школа DAAD

Читати далі
ВСІ НОВИНИ